• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота

МЕТОДИЧНА РОБОТА

Методична робота БДЮТ є координаційним центром, який здійснює науково-методичне забезпечення навчально – виховного процесу позашкільного закладу району. Тільки добра організація діяльності методичної роботи є одним із чинників успішної діяльності педагогів закладу та вихованців творчих колективі.
Головне в методичній роботі – надати реальну дієву допомогу всім членам педагогічного колективу, який в навчальному році працює над проблемним питанням: « Інноваційні технології громадянського виховання учнівської молоді»

Методична робота Будинку дитячої та юнацької творчості спрямовує свої зусилля на вирішення наступних завдань:

  • забезпечення безперервного педагогічного та професійного розвитку педагогів;
  • впровадження інноваційних технологій;
  • інформатизація навчально-виховного процесу;
  • вивчення, узагальнення та популяризація педагогічного досвіду керівників гуртків ;
  • вдосконалення психолого-методичного супроводу та методичної бази навчально-виховного процесу.

З метою створення необхідних умов для забезпечення виконання поставлених завдань та вирішення основної методичної проблеми закладу методисти постійно здійснюють індивідуальну роботу з педагогами з питань складання робочих навчальних програм гуртків та планів-конспектів занять, проводять індивідуальні співбесіди з питань планування та виконання навчальної виховної та методичної роботи в гуртках, надають методичні рекомендації щодо участі вихованців гуртків у конкурсах, виставках. Крім того оформлено інформаційний стенд, оновлено папки з методичними матеріалами, навчальними програмами, навчально-методичними посібниками, накопичено та підшито газети та журнали різних освітніх видань, сценарії різноманітних виховних заходів. Постійно проводяться засідання Педагогічної ради закладу, інструктивно-методичні наради, семінари-практикуми для керівників гуртків та педагогів організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району.
З метою надання методичної і практичної допомоги керівникам гуртків постійно здійснюється науково-методичний супровід інноваційної діяльності педагогічних працівників. Директор і методисти закладу, згідно графіка, систематично відвідують заняття гуртків, після аналізу яких надають методичні і практичні консультації та поради, щодо організації та проведення сучасного ефективного гурткового заняття та впровадження у навчальний процес інноваційних технологій.

КРЕДО ЗАКЛАДУ :

Кожна дитина – це особистість, неповторний всесвіт,і цінність її полягає саме в її неповторності та самобутності, а ідеалом навчання та виховання у БДЮТ стає здорова, культурна, щаслива дитина з багатогранними знаннями та високими духовно-моральними й інтелектуальними якостями, патріотичними почуттями й працьовитістю, національною і людською гідністю.

педрадапедрада БДЮТ

Обласний конкурс на кращу методичну розробку з науково – технічного напрямку серед педагогічних працівників ПНЗ

2021 рік

Крижановська Олена Анатоліївна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради, брала участь в конкурсі "Я - педагог позашкільник", номінація «Портфоліо позашкільника».

2020 рік

Городашина Вікторія Євгеніївна, керівник гуртка «Виготовлення сувенірів», робота на тему: « Конструювання літачків та вертольотиків з паперу, картону та бросового матеріалу»

2019 рік

Городашина Вікторія Євгеніївна, керівник гуртка «Виготовлення сувенірів», робота на тему: « Конструювання будиночків з паперу та бросового матеріалу».

ІІІ місце, грамота
Стахевич Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка « Юних друзів природи», робота на тему: «Рослини – символи України»
ІІ місце, грамота

2018 рік

- Городашина Вікторія Євгеніївна, керівник гуртка «Виготовлення сувенірів», робота на тему: « Вироби із сірникових коробок»

ІІ місце, грамота, подарунок

- Крижановська Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Початкового технічного моделювання», робота на тему: « Роль геометричних фігур в навчанні та вихованні гуртківців»

ІІ місце, грамота, подарунок.

2017 рік

Стахевич Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка « Юних друзів природи», робота на тему: « У світі цікавих передбачувань. Тварини – синоптики»

ІІ місце, грамота

Матвєєвич Валентина Георгіївна, методист з туристсько-краєзнавчої роботи,робота на тему: «Виготовлення найпростіших моделей машин транспортної техніки»

Грамота за участь

2016 рік

- Городашина Вікторія Євгеніївна, керівник гуртка «Виготовлення сувенірів», робота на тему: « Сувенірні вироби з ниток»

2015 рік

- Крижановська Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Початкового технічного моделювання», робота на тему: «Топіарій – європейське дерево щастя»,

І місце, грамота, подарунок.

2014 рік

- Городашина Вікторія Євгеніївна, керівник гуртка «Виготовлення сувенірів», робота на тему: «Вироби з утилізованої пластмасової продукції»,

І місце, грамота, подарунок.


Обласний конкурс на кращу методичну розробку з еколого - натуралістичного напрямку серед педагогічних працівників ПНЗ

2017 рік

Стахевич Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка « Юних друзів природи», робота на тему: « У світі цікавих передбачувань. Тварини – синоптики»

2016 рік

- Поп Тетяна Миколаївна, керівник гуртка « Світ навколо нас », робота на тему: «Природоохоронні території Миколаївської області».

1 місце

2015 рік

- Стахевич Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка «Юні друзі природи»,

робота на тему: « Легенди, вірування та прикмети про диких птахів»,

І місце, грамота.

Обласний конкурс на кращу методичну розробку з художньо – естетичного напрямку серед педагогічних працівників ПНЗ

2019 рік

Крижановська Олена Анатоліївна, керівник гуртка « Образотворчого мистецтва », робота на тему: Виготовлення панно «Осінній віночок » із використанням техніки «Аплікація».

2017 рік

Городашина Вікторія Євгеніївна, , керівник гуртка «Виготовлення сувенірів», робота на тему: «Іграшки амігурумі. Плетіння іграшки «Дракоша Вогник»

І місце, грамота

Кiлькiсть переглядiв: 584

Коментарi