• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Призер конкурсу

/Files/images/rk_2022/ Крижановська Лена.jpgВітаємо Крижановську Олену Анатоліївну, керівника гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради, з перемогою в обласному конкурсі для педагогів «Я – педагог позашкільник», номінація «Портфоліо позашкільника», який проходив в листопаді 2021 року на базі Миколаївського обласного еколого - натуралістично центру учнівської молоді. Робота педагога в конкурсі отримала І місце та грамоту. Бажаємо Вам творчих успіхів!




ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ!

/Files/images/rk_2021/Валя вишиванка 2021.jpgАдміністрація, педагогічний колектив « Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради» вітає Матвєєвич Валентину Георгіївну, керівника гуртка «Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради» з нагородою: ГРАМОТОЮ Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти За результативну участь в обласному освітньо – етнографічному (культурологічному) фестивалі «Парад чарівних вишиванок Миколаївщини», присвяченому 30-річчю Незалежності України.


ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ!

/Files/images/rk_2021/ Лена .jpgКрижановську Олену Анатоліївну керівника гуртка « Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради» з нагородою:ПОДЯКОЮ Казанківської селищної ради За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти






Призер конкурсу

/Files/images/rk_2021/Валя призер.jpgВітаємо Валентину Георгіївну Матвєєвич, керівника гуртків туристсько – краєзнавчого напрямку БДЮТ Казанківської селищної ради, з перемогою в обласному конкурсі для педагогів « Я – педагог позашкільник», номінація « Портфоліо позашкільника», який проходив у листопаді 2020 року, на базі Миколаївського обласного еколого - натуралістично центру учнівської молоді.





Робота педагога в конкурсі отримала І місце та грамоту.

Призер конкурсів

/Files/images/rk_19/Таня DSC_0010.jpgВітаємо Стахевич Тетяну Анатоліївну, керівника гуртка «Юних друзів природи» БДЮТ, з перемогою в обласній акції « День зустрічі птахів», в номінації «Організатор біологічних свят», який проходив у березні 2019 року на базі Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Робота педагога на тему: « Вітання від пернатих друзів», в конкурсі отримала І місце, нагороджена грамотою.

Вітаємо з перемогою в обласному фестивалі «Українська паляниця», який проходив в квітні 2019 року на базі Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Робота педагога на тему: « Від зернини до хлібини», в конкурсі отримала ІІ місце, нагороджена грамотою.

Бажаємо Вам творчих успіхів

ВІТАННЯ З ВИСОКОЮ ВІДОМЧОЮ НАГОРОДОЮ!

/Files/images/rk_19/Сережа IMG_20191003_150648.jpgАдміністрація, педагогічний колектив вітає Гордійчука Сергія Тимофійовича, керівника гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради» з високою відомчою нагородою:

Подякою Міністерства освіти і науки України

За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.

Призери конкурсу

/Files/images/rk_19/DSC_0257 1.jpgВітаємо Крижановську Олену Анатоліївну, керівника гуртка « Початкового технічного моделювання» БДЮТ, з перемогою в обласному конкурсі серед працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з науково – технічного напрямку, який проходив у листопаді 2018 року на базі Миколаївського обласного центру науково – технічної творчості учнівської молоді.

Робота педагога на тему: «Роль геометричних фігур в навчанні та вихованні гуртків», в конкурсі отримала ІІ місце, грамоту, подарунок.

Вітаємо Городашину Вікторію Євгеніївну, керівника гуртка «Виготовлення сувенірів» БДЮТ, з перемогою в обласному конкурсі серед працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з науково – технічного напрямку, який проходив у листопаді 2018 року на базі Миколаївського обласного центру науково – технічної творчості учнівської молоді.

Робота педагога на тему: « Вироби із сірникових коробок», в конкурсі отримала ІІ місце, грамоту, подарунок.

Призер конкурсів

/Files/images/rk_18/P6090052 1.jpgВітаємо Стахевич Тетяну Анатоліївну, керівника гуртка «Юних друзів природи» Казанківського БДЮТ, з перемогою в обласному конкурсі серед працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з еколого-натуралістичного напрямку, який проходив у листопаді 2017 року на базі Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Робота педагога на тему: « У світі цікавих передбачувань. Тварини - синоптики», в конкурсі отримала ІІ місце, нагороджена грамотою.

Вітаємо з перемогою в обласному конкурсі для педагогів еколого-натуралістичного напрямку «Я – педагог – позашкільник», який проходив в листопаді 2017 року на базі Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Робота педагога на тему: «Казка від позашкільника», в конкурсі отримала І місце, нагороджена грамотою.

Бажаємо Вам творчих успіхів!


Призери конкурсу

Переможці конкурсуВітаємо Матвєєвич Валентину Георгіївну, методиста з туристсько – краєзнавчої роботи Казанківського БДЮТ, з перемогою в обласному конкурсі серед працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з науково – технічного напрямку, який проходив у листопаді 2017 року на базі Миколаївського обласногоцентру науково – технічної творчості учнівської молоді.

Робота педагога, навчально-методичний посібник «Виготовлення найпростіших моделей машин транспортної техніки», в конкурсі нагороджена грамотою.


Переможці конкурсуВітаємо Городашину Вікторію Євгеніївну, керівника гуртка «Виготовлення сувенірів» Казанківського БДЮТ, з перемогою в обласному конкурсі серед працівників ПНЗ на кращу розробку заняття для гуртків художньо-естетичного напрямку, який проходив у листопаді 2017 року на базі Миколаївського обласного будинку художньої творчості.

Робота педагога на тему: « Іграшки амігурумі. Плетіння іграшки «Дракоша Вогник», в конкурсі отримала І місце.


Бажаємо Вам творчих успіхів!

Вітаємо переможців

Вітаємо!

Травень - кінець навчального року, всі учні очікують літні канікули. А у Будинку дитячої та юнацької творчості вирує робота, вихованці продовжують готувати роботи для участі у конкурсах. Так, вихованці гуртка «Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г., Двадненко Костянтин та Лук’яненко Ліза працювали над створенням публіцистичного фільму «Ми хочемо жити в мирній Україні», який був направлений для участі в обласному заочному конкурсі на кращий відеофільм серед ЗОШ та ПНЗ-2017, де посіли ІІ місце, за що нагороджені грамотами департаменту освіти, науки та молоді.

У фільмі висвітлено роботу закладу з патріотичного виховання, зокрема, оформлення виставок, участь у масових заходах, проведення майстер-класів, патріотичного аквагриму, зустрічі з воїнами АТО, виготовлення сувенірів та подарунків для воїнів АТО. Також у фільмі розповідається про участь педагогів БДЮТ та вихованців гуртка «Школа безпеки» у Всеукраїнському форумі «Молодь-за безпечний світ», присвяченому 30-м роковинам Чорнобильської трагедії, де проходили тренінги, майстер-класи, навчання з надання першої домедичної допомоги. В рамках форуму наші діти були учасниками зустрічей з ліквідаторами аварії на АС, воїнами АТО – колишніми вихованцями гуртків «Школа безпеки», мітингу-реквіємі та акції «Посади дерево на алеї пам’яті», у виставці-конкурсі «Попіл Чорнобиля стукає в наші серця».


переможціпереможці

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо з перемогою!
Вихованців Казанківського Будинку дитячої та юнацької творчості та їх керівників з перемогою в обласних конкурсах 2017 року:

в обласному конкурсі дитячих журналів «Природа очима дітей»

• Бабініну Марину, вихованку гуртка «Юні кореспонденти» -
ІІІ місце за журнал «Будь другом природи», керівник Поп Т.М.
• Кудінових Варю, Марію ,Антона, вихованців гуртка « Мій рідний край» -
ІІІ місце за журнал «Цікаві історії у світі природи», кер. Матвєєвич В.Г.

в обласному конкурсі-виставці з початкового технічного моделювання

• Кожокарь Валерію, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» -
ІІІ місце за роботу « Акваріум», керівник Городашина В.Є.
• Шленчак Олександру, Івана, вихованців гуртка «Мій рідний край» -
ІІІ місце за роботу « Шкатулка», керівник Матвєєвич В.Г.

в обласному конкурсі – виставці «Наш пошук і творчість тобі Україно!»

• Дзюбас Сніжану, Осадчого Максима, вихованців гуртка « Виготовлення
сувенірів» - ІІІ місце за роботу « Надійшла весна прекрасна»,
керівник Городашина В.Є.
• Двадненка Костянтина, вихованця гуртка «Мій рідний край» -
ІІІ місце за роботу «Україна відроджується», керівник Матвєєвич В.Г.

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

• Чуприну Світлану, вихованку гуртка «Початкового технічного моделювання»
- ІІІ місце за роботу « Осіння фантазія», керівник Поп Т.М.
• Двадненка Костянтина, вихованця гуртка «Мій рідний край» -
ІІІ місце за роботу «Смачний сніданок», керівник Матвєєвич В.Г.

в обласному заочному конкурсі на кращий відеофільм, серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

• Двадненка Костянтина, Лук’яненко Лізу, вихованців гуртка «Мій рідний
край» - ІІ місце за публіцистичний фільм «Ми хочемо жити в мирній
Україні», керівник Матвєєвич В.Г.

в обласному фестивалі ART-MIX 2017 дитячої та юнацької творчості

• Онищенко Діану, вихованку гуртка «Вокального співу» -
ІІІ місце в номінації«Вокальне мистецтво», керівник Білан С.В.

в районному конкурсі дитячого малюнку « Вода-джерело життя»

• Фурсову Єлизавету, вихованку гуртка «Світ навколо нас» -
І місце за роботу «Бережіть воду», керівник Поп Т.М.
• Кирку Єлизавету, вихованку гуртка «Юні друзі природи» -
ІІ місце за роботу «Вода – джерело життя, керівник Стахевич Т.А.
• Бондарь Аліну, вихованку гуртка «Бісероплетіння » -
І місце за роботу « Вода - життя», керівник Король О.А.
Бажаємо нових перемог!

Вітаємо!

/Files/images/rk_17/вітаємо2.JPGДвадненка Костянтина, вихованця гуртка «Мій рідний край БДЮТ, учасника ХІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…», присвяченої 295-річчю з дня народження Г.С.Сковороди. Він презентував доповідь на тему «Екологічні проблеми водоймищ Казанки» на секції «Глобальні проблеми сучасності». Костянтин отримав Подяку Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» «за активну участь у ХІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…» та грамоту філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна «за кращу доповідь на секції «Глобальні проблеми сучасності» ХІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…», присвяченої 295-річчю з дня народження Г.С.Сковороди».
Матвєєвич Валентина Георгїівна, керівник гуртка «Мій рідний край», методист туристсько-краєзнавчої роботи нагороджена грамотою Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» «за активну участь у роботі ХІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…» вагомий особистий внесок у виховання юних патріотів України засобами краєзнавчо-дослідницької роботи».
/Files/images/rk_17/вітаємо.jpg/Files/images/rk_17/вітаємо1.jpgграмота















Призер конкурсу

вітаємо переможця

Вітаємо Поп Тетяну Миколаївну, керівника гуртка «Світ навколо тебе» Казанківського БДЮТ, з перемогою в обласному конкурсі серед працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з еколого - натуралістичного напрямку, який проходив в жовтні 2016 року на базі Миколаївського обласногоеколого - натуралістично центру учнівської молоді.Робота педагога, навчально-методичний посібник «Природоохоронні території Миколаївської області»,в конкурсі отримала І місце та грамоту.

Бажаємо Вам творчих успіхів!


Вітаємо з перемогою!

Вихованців Казанківського Будинку дитячої та юнацької творчості та їх керівників з перемогоюв обласних конкурсах 2016 :

в обласному конкурсі – виставці «Новорічна композиція»

Копійку Ольгу, вихованку гуртка « Художня вишивка»

ІІ місце за роботу « Новорічна ніч», керівник Король О.А.

Ризук Олександра, вихованця гуртка «Світ навколо нас»

ІІІ місце за роботу «Новорічна ялинка», керівник Поп Т.М.

Старовойт Світлану, вихованку гуртка « Художня вишивка»

ІІІ місце за роботу «Новорічна ніч», керівник Городашина В.Є.

в обласному конкурсі – виставці « Український сувенір »

Красіну Єлизавету, вихованку гуртка « Виготовлення сувенірів»

ІІ місце за роботу «Маленька україночка »,керівник Городашина В.Є.

Гаманюк Дарину,вихованку гуртка « Бісероплетіння» ІІІ місце за роботу « Вулик», керівник Король О.А.

в обласному конкурсі « Українська паляниця»

Калашнік Валерію, вихованку гуртка «Юні друзі природи»

ІІІ місце за роботу «Хліб всьому голова», керівник Стахевич Т.А.

в обласній акції «Повзик звичайний – птах 2016 року»

Пшеничну Вікторію, вихованку гуртка «Юні лісівники - дендрологи»

ІІІ місце за роботу « Повзик звичайний», керівник Омельчак О.П.

Бажаємо нових перемог!

Вітаємо призера

Протягом жовтня-листопада 2016 року Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проводився обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя батьківщина -Україна».

Двадненко Костянтин, вихованець гуртка «Мій рідний край», посів призове місце з напрямку «Географія рідного краю» з роботою «Таємничий птах. Повзик», керівник Матвєєвич В.Г.

грамота
















Вітаємо з перемогою

Вітаємо вихованців Казанківського Будинку дитячої та юнацької творчості та їх керівників з перемогою в обласному заочному гуманітарному конкурсі “Космічні фантазії”, який був проведений в жовтні-грудні 2016 року Миколаївським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

Вихованці закладу в номінації «Космічне мистецтво» посіли призові місця:

- Двадненко Костянтин, вихованець гуртка «Мій рідний край»

ІІ місце за роботу «Тайна третьої планети», керівник Матвєєвич В.Г.

- Перетяченко Наталя, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»

ІІ місце за роботу «Космічні мрії про Землю», керівник Городашина В.Є.

- Мельник Владислав, вихованець гуртка «Світ навколо нас»

ІІІ місце за роботи «Фея землі», «Космічні світила», керівник Поп Т.М.

-Бондар Аліна, вихованка гуртка « Початкового технічного виховання» ІІІ місце за роботу «Космічна прогулянка», керівник Стьоболова Т.В.

Бажаємо нових перемог та звершень!

Вітаємо призера конкурсу

/Files/images/вита досягнення.JPG


Вітаємо Городашину Вікторію Євгеніївну, керівника гуртка «Виготовлення сувенірів» Казанківського БДЮТ, з перемогою в обласному конкурсі серед працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з науково-технічного напрямку, який проходив в листопаді 2016 року на базі Миколаївського обласного центра науково-технічної творчості учнівської молоді.

Робота педагога, навчально-методичний посібник «Сувеніри з ниток», в конкурсі отримала ІІ місце та подарунок.

Бажаємо Вам творчої наснаги та звершень ваших мрій.


Наші досягнення за 2015 рік

У 2015 році вихованці взяли участь та стали Лауреатами Міжнародного конкурсу шкільних медіа - газета «Світлиця юних талантів», гурток «Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г.;

- у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Урок казки» - Диплом І ступеня Андрущенко Марина, гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є. ;

- обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання ІІІ місце Калашнік Валерія та Калашнік Вікторія , вихованки гуртка «Початкового технічного моделювання», керівник Крижановська О.А.;

- ІІ місце Копійка Ольга, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Король О.А., в обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість- тобі, Україно!»;

- ІІ місце вихованці гуртка «Художня вишивка», керівник Король О.А., вихованці гуртка «Початкового технічного моделювання», керівник Крижановська О.А., в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Веселковий вернісаж»;

- ІІІ місце Андрущенко Марина, вихованка гуртка «Квітникарі-аранжувальники», керівник Городашина В.Є., Созінова Катерина, вихованка гуртка «Образотворчого мистецтва», керівник Крижановська О.А. в цьому ж конкурсі;

- Черненко Наталія, вихованка гуртка «Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г.- переможець обласного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»;

- вихованці гуртка «Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г. стали Лауреатами обласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Відлуння героїчних літ» у напрямку «Прокотилась хвилею війна», обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна» у напрямку «З попелу забуття»;

- вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є. І місце, Лук'яненко Єлизавета , Петручок Богдан, вихованці гуртка «Образотворчого мистецтва», керівник Крижановська О.А. - ІІІ місце в обласному етапу заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»;

- Кудінов Владислав, МельникВєроніка, МясоєдоваАнастасія, вихованці гуртка «Юні натуралісти», керівник Митрофанова С.М. переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацькоїтворчості «Безпека в житті – життя в безпеці»вномінації «Література»;

- Старовойт Світлана, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є., Двадненко Костянтин, вихованець гуртка «Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г. переможці цього ж конкурсу в номінації «Рукоділля»;

- Крижановська Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Початкового технічного моделювання» стала переможцем обласного конкурсу серед педагогічних працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з науково-технічного напрямку.

- ІІІ місце – туристська група БДЮТ Казанківського району (керівник Гордійчук Сергій Тимофійович) за похід по Миколаївській області серед пішохідних походів ІІІ ступеню складності І (обласного) етапу Чемпіонату України з туристсько-спортивних походів.

В приміщенні Будинку постійно діють тематичні виставки (До дня нароження Т.Г.Шевченка, Дня Соборності України, Дня матері та інші), виставки творчих робіт гуртківців.

Постійно поповнюється банк даних обдарованих дітей - переможців конкурсів.

Протягом червня за допомогою керівників гуртків, які взяли активну участь у роботі пришкільних відпочинкових таборів, учні шкіл смт Казанки мали змогу отримати додаткові знання з краєзнавства, туризму, культури спілкування та познайомитися з найновішими техніками та прийомами роботи у декоративно-прикладному мистецтві, весело, змістовно та цікаво провести свій вільний час.

Виховна робота здійснювалась у процесі гурткової та інших форм роботи на основі взаємодії БДЮТ, сім’ї, загальноосвітніх навчальних закладів, районної дитячої бібліотеки. Керівники гуртків працювали над створенням умов для розвитку особистості вихованців, організовували та проводили навчально-виховну роботу (виховні бесіди, години спілкування, диспути, тренінгові заняття, екскурсії, свята).

Кiлькiсть переглядiв: 369

Коментарi