- І етап та участь в обласному конкурсі «Зоологічна галерея»
вихованки гуртка «Образотворчого мистецтва» Буряк Ангеліни, керівник Крижановська О.А.
І етап та участь в обласному в обласному конкурсі декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
- І місце Юркова Сніжана, вихованка гуртка «Образотворчого мистецтва», керівник Крижановська О.А.
- ІІ місце колектив вихованців гуртка «Бісероплетіння», керівник Городашина В.Є.
- ІІ місце Скубєліна Вікторія, вихованка гуртка « Художня вишивка», керівник Матвєєвич В.Г.
І етап та участь в обласній висавці – конкурсі з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку закладів позашкільної освіти
- ІІІ місце Юрков Микола, вихованець гуртка «Початкового технічного моделювання», керівник Крижановська О.А.
- ІІІ місце Фалій Вероніка, вихованка гуртка « Юні туристи – краєзнавці»,керівник Матвєєвич В.Г.
І етап та участь в обласній виставці – конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі , Україно!» серед учнів закладів позашкільної освіти
- І місце Пліска Анастасія, вихованка гуртка «Художня вишивка», керівник Матвєєвич В.Г.
- ІІІ місце Мякіна Юлія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є.
І етап та участь в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти
- ІІІ місце Гордійчук Кирил, вихованець гуртка «Пішохідний туризм», керівник Гордійчук С.Т.
І етап та участь в обласному заочному конкурсі на кращий відеофільм серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти
- ІІ місце колектив вихованців гуртка « Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г.
- ІІІ місце колектив вихованців гуртка «Школа безпеки», керівник Гордійчук С.Т.
І етап та участь в обласному конкурсі дитячого малюнку «Як я захищатиму Батьківщину»
- Дронова Альбіна, вихованка гуртка «Образотворчого мистецтва», керівник Крижановська О.А.
- Граділь Сніжана, вихованка гуртка «Народної творчості», керівник Граділь А.О.
- Мігун Анастасія, вихованка гуртка «Народної творчості», керівник Граділь А.О.
І етап та участь в обласному заочному конкурсі творчих робіт
«Я – патріот України»
- ІІІ місце Двадненко Костянтин , вихованець гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Матвєєвич В.Г.
- Крижановський Олександр, вихованець гуртка «Образотворчого мистецтва», керівник Крижановська О.А.
І етап та участь в обласному заочному гуманітарному конкурсі
«Космічні фантазії» серед вихованців закладів позашкільної освіти
- Фалій Вероніка, вихованка гуртка «Художня виштвка», керівник Матвєєвич В.Г.
- Драєнко Дмитро, вихованець гуртка «Образотворчого мистецтва», керівник Крижановська О.А.
- Граділь Сніжана, вихованка гуртка «Народної творчості», керівник Граділь А.О.
- Колектив вихованців гуртка «Бісерного рукоділля», керівник
Городашина В.Є.
І етап та участь в обласному конкурсі – виставці
«Український сувенір»
- Рибак Дар’я, вихованка гуртка “Початкового технічного моделювання», керівник Крижановська О.А.
- Граділь Сніжана, вихованка гуртка «Народної творчості», керівник Граділь А.О.
- Малик Аліна, вихованка гуртка «Художня вишивка», керівник
Матвєєвич В.Г.
- Кожокарь Валерія, Настич Вікторія, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є.
І етап та участь в обласному конкурсі- виставці
«Новорічна композиція»
- Штельмах Анна, вихованка гуртка «Народної творчості», керівник Граділь А.О.
- Колектив вихованців гуртка «Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є.
- Колектив вихованців гуртка «Образотворчого мистецтва», керівник Крижановська О.А.
Участь у відкритому дистанційному конкурсі – виставці
«Ялинка New Style », м.Київ
- Колектив вихованців гуртка «Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є.
- Рибак Дар’я, Садова Єлизавета, вихованки гуртка “Початкового технічного моделювання», керівник Крижановська О.А.
- Пліска Анастасія, Фалій Вкроніка, Рибак Дарина, Фалій Ілона, Скубєліна Вікторія, вихованки гуртка «Художня вишивка», керівник Матвєєвич В.Г.
- Участь в обласному конкурсі серед педагогічних працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з науково-технічного напряму « Конструювання літачків та вертольотиків з паперу, картону та бросового матеріалу» керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Городашина В.Є.
- Участь в обласному конкурсі для педагогів « Я-педагог позашкільник» Матвєєвич В.Г., керівник гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку
- ІІ місце в обласній акції «День зустрічі птахів» на кращу методичну розробку екологічного свята «Відоме й невідоме про перелітних птахів» керівник гуртка «Юні друзі природи» Стахевич Т.А.,
У 2019 році вихованці взяли участь та стали Лауреатами Міжнародного конкурсу шкільних медіа - газета «Світлиця юних талантів»,
гурток « Юні кореспонденти», керівник Матвєєвич В.Г.;
- Грамоту за участь одержала Варвара Кудінова, вихованка гуртка «Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г, у ХІІІ Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»;
- ІІІ місце Панасюк Ілона, вихованка гуртка «Образотворчого мистецтва», керівник Крижановська О.А., в обласному конкурсі «Зоологічна галерея»;
- ІІ місце Кудінова Варвара, вихованка гуртка « Юні кореспонденти», керівник Матвєєвич В.Г., в обласному конкурсі «Зоологічна галерея»;
- ІІІ місце Клімов Данило, Кожокарь Валерія, вихованці гуртка
« Бісероплетіння», керівник Городашина В.Є, в обласному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;
-ІІІ місце Іноземцева Карина, вихованка гуртка «Образотворчого мистецтв», керівник Крижановська О.А., в обласному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»;
- ІІ місце колектив вихованців гуртка «Сучасної хореографії», керівник Кичула А.М., в VІІ обласному фестивалі-конкурсі сучасного танцю «Сучасні ритми»;
- І місце Пліска Анастасія, вихованка гуртка «Художня вишивка», керівник Матвєєвич В.Г., в обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»;
- ІІ місце Кагдіна Марія, вихованка гуртка « Початкового технічного моделювання», керівник Крижановська О.А., в обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»;
- ІІІ місце Івженко Дар’я, вихованка гуртка « Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є., в обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»;
- ІІ, ІІІ місця Двадненко Костянтин, вихованець гуртка «Юні кореспонденти», керівник Матвєєвич В.Г., в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»;
- ІІ, ІІІ місця команда вихованців гуртка «Школа безпеки», керівники Гордійчук С.Т., Матвєєвич В.Г., в обласному зборі – змаганні юних рятувальників «Школа безпеки»;
- ІІ місце колектив вихованців гуртка «Юні друзі природи», керівник Стахевич Т.А., в обласному конкурсі на кращу творчу роботу за результатами експедицій польових практик, екологічних походів «Моя мала Батьківщина»;
- Імісце Стахевич Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка «Юні друзі природи», в обласній акції «День зустрічі птахів», за розробку свята;
- ІІ місце Стахевич Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка «Юні друзі природи», в обласному фестивалі « Українська паляниця»,
за розробку свята;
- ІІ місце Крижановська Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Початкового технічного моделювання» стала переможцем обласного конкурсу серед педагогічних працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з науково-технічного напрямку;
- ІІ місце Городашина Вікторія Євгеніївна, керівник гуртка « Виготовлення сувенірів» стала переможцем обласного конкурсу серед педагогічних працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з науково-технічного напрямку;
- ІІ місце Стахевич Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка « Юні друзі природи» стала переможцем обласного конкурсу серед педагогічних працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з еколого-натуралістичного напрямку.
Протягом жовтня-листопада 2016 року Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проводився обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя батьківщина -Україна».
Двадненко Костянтин, вихованець гуртка «Мій рідний край», посів призове місце з напрямку «Географія рідного краю» з роботою «Таємничий птах. Повзик», керівник Матвєєвич В.Г.
У 2015 році вихованці взяли участь та стали Лауреатами Міжнародного конкурсу шкільних медіа - газета «Світлиця юних талантів», гурток «Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г.;
- у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Урок казки» - Диплом І ступеня Андрущенко Марина, гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є. ;
- обласній виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання ІІІ місце Калашнік Валерія та Калашнік Вікторія , вихованки гуртка «Початкового технічного моделювання», керівник Крижановська О.А.;
- ІІ місце Копійка Ольга, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Король О.А., в обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість- тобі, Україно!»;
- ІІ місце вихованці гуртка «Художня вишивка», керівник Король О.А., вихованці гуртка «Початкового технічного моделювання», керівник Крижановська О.А., в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Веселковий вернісаж»;
- ІІІ місце Андрущенко Марина, вихованка гуртка «Квітникарі-аранжувальники», керівник Городашина В.Є., Созінова Катерина, вихованка гуртка «Образотворчого мистецтва», керівник Крижановська О.А. в цьому ж конкурсі;
- Черненко Наталія, вихованка гуртка «Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г.- переможець обласного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»;
- вихованці гуртка «Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г. стали Лауреатами обласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Відлуння героїчних літ» у напрямку «Прокотилась хвилею війна», обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна» у напрямку «З попелу забуття»;
- вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є. І місце, Лук'яненко Єлизавета , Петручок Богдан, вихованці гуртка «Образотворчого мистецтва», керівник Крижановська О.А. - ІІІ місце в обласному етапу заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»;
- Кудінов Владислав, МельникВєроніка, МясоєдоваАнастасія, вихованці гуртка «Юні натуралісти», керівник Митрофанова С.М. переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацькоїтворчості «Безпека в житті – життя в безпеці»вномінації «Література»;
- Старовойт Світлана, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів», керівник Городашина В.Є., Двадненко Костянтин, вихованець гуртка «Мій рідний край», керівник Матвєєвич В.Г. переможці цього ж конкурсу в номінації «Рукоділля»;
- Крижановська Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Початкового технічного моделювання» стала переможцем обласного конкурсу серед педагогічних працівників ПНЗ на кращу методичну розробку з науково-технічного напрямку.
- ІІІ місце – туристська група БДЮТ Казанківського району (керівник Гордійчук Сергій Тимофійович) за похід по Миколаївській області серед пішохідних походів ІІІ ступеню складності І (обласного) етапу Чемпіонату України з туристсько-спортивних походів.
В приміщенні Будинку постійно діють тематичні виставки (До дня нароження Т.Г.Шевченка, Дня Соборності України, Дня матері та інші), виставки творчих робіт гуртківців.
Постійно поповнюється банк даних обдарованих дітей - переможців конкурсів.
Протягом червня за допомогою керівників гуртків, які взяли активну участь у роботі пришкільних відпочинкових таборів, учні шкіл смт Казанки мали змогу отримати додаткові знання з краєзнавства, туризму, культури спілкування та познайомитися з найновішими техніками та прийомами роботи у декоративно-прикладному мистецтві, весело, змістовно та цікаво провести свій вільний час.
Виховна робота здійснювалась у процесі гурткової та інших форм роботи на основі взаємодії БДЮТ, сім’ї, загальноосвітніх навчальних закладів, районної дитячої бібліотеки. Керівники гуртків працювали над створенням умов для розвитку особистості вихованців, організовували та проводили навчально-виховну роботу (виховні бесіди, години спілкування, диспути, тренінгові заняття, екскурсії, свята).