• Новини
  • Першість МОЦНПВТК УМ з кіберорієнтування

Першість МОЦНПВТК УМ з кіберорієнтування

2022-02-13

Змагання з кіберорієнтування12-13 лютого Миколаївським обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді в режимі онлайн проведено тур «Кіберорієнтування» відкритої Першості МОЦНПВТК УМ зі спортивного туризму. Це доволі специфічний вид змагань, оскільки залежить від багатьох технічних моментів – наявності комп’ютера, стабільного підключення до мережі Інтернет, правильного налаштування VPN сервера та вміння користуватись ПК і керувати віртуальним гравцем. Тож, на жаль, з технічних причин, не всі учасники команди БДЮТ Казанківської селищної ради, взяли участь у цих змаганнях. Організаторами змагань було запропоновано 2 дистанції – клас А (складна дистанція) і клас Б (легка дистанція). На дистанції класу А змагались 2 учасники нашої команди Гордійчук Кирило і Гордійчук С.Т. Дистанція класу А включала в себе спринт і класичну дистанцію. Учасникам змагань потрібно швидко орієнтуватись у ситуації, безпомилково користуватись компасом, вправно читати спортивні карти, швидко обирати оптимальний варіант маршруту руху і керувати своїм віртуальним гравцем. З цим завданням добре впорався вихованець гуртків «Школа безпеки» і «Туристське багатоборство» Кирило Гордійчук. Він впевнено вів свого віртуального спортсмена-орієнтувальника до фінішу. За підсумками проведених змагань Кирило посів ІІ місце, поступившись лідеру, Максиму Безсмертному (команда Інгульського центру дитячої та юнацької творчості), 4 хвилини ігрового часу. Боротьба була дуже напруженою, оскільки бронзовий призер цих змагань, Пугачевський Дмитро (команда «Юг-там» Вознесенського міського центру дитячої та юнацької творчості) програв Кирилові лише 42 секунди ігрового часу. Тренер – Гордійчук С.Т. задовольнився 13 результатом. У командному заліку наша команда посіла 5 місце.